Рубрики НовиниСофт

Google випустила Android 14 — поки лише для смартфонів Pixel

Опубликовал
Юрій Орос

Слідом за Pixel Watch 2 та смартфонами Pixel 8 та Pixel 8 Pro Google оголосила про реліз Android 14 — найновішої версії операційної системи Android. Вона вже доступна на телефонах Pixel (4A 5G і новіше), а на смартфони інших виробників ОС прийде «пізніше цього року».

Оновлення приносить деякі нові функції безпеки, такі як розширена підтримка паролів, захист конфіденційності для боротьби з сумнівними джерелами даних, а також безліч оновлень інтерфейсу, налаштувань і моніторів стану здоров’я, передає The Verge.

Android 14 дасть користувачам нові можливості для налаштування екрана блокування. Можна перемикатися між різними стилями та форматами годинника, роблячи стиль телефону трохи більш персоналізованим. Google також додає генератор шпалер на основі штучного інтелекту. На момент запуску, ця функція буде доступна лише на Pixel 8 і 8 Pro.

Розширено підтримку ключа-пароля, який дасть змогу використовувати відбиток пальця для входу в сторонні застосунку. Програми можуть використовувати новий менеджер облікових даних Android, щоб об’єднати всі методи входу користувача, такі як паролі та «Вхід за допомогою Google», щоб спростити процес і запропонувати найбезпечніший варіант.

Курс UI/UX дизайну від Mate academy.
На курсі ви навчитесь створювати інтуїтивно зрозумілі та привабливі інтерфейси вебсайтів і застосунків. Ви також освоїте ключові принципи дизайну та дізнаєтесь як виділятися на ринку. А ми вас не лише навчимо, а й працевлаштуємо. Сертифікат теж буде!
Дізнатися більше про курс

Інші нові функції включають покращення камери, підтримку 10-бітних зображень HDR та нову функцію Android Health Connect, яка зберігає дані про здоров’я та фізичну форму на пристрої, подібно до Apple Health.

Disqus Comments Loading...