Рубрики НовиниСофт

Google заборонив популярному файловому менеджеру Total Commander встановлювати apk-файли вручну

Опубликовал
Максим Григор'єв

Google попередив розробника файлового менеджера Total Commander про заборону оновлення програми за межами свого магазину. Як ви знаєте, завдяки APK можна не тільки встановлювати програми поза магазином Google, але ви також можете оновлювати програми безпосередньо, без необхідності заходити в магазин, просто встановивши нову сучасну версію.

Розробники Total Commander заявили, що Google збирався видалити програму зі свого магазину саме з цих причин. Google дозволив залишити програму в обмін на те, що вона більше не зможе встановлювати apk-файли в систему.

«Я заблокував установку власного APK Total Commander, але, на жаль, Google AI, схоже, не виявляє цього і просто бачить функції установки APK. Тому мені, на жаль, доведеться видалити всі функції установки APK із версії Play Store. Замість цього я випущу окрему версію, що завантажується, яка дозволяє встановлювати файли APK».

Попередження Google звучало так:

«Програма, що розповсюджується через Google Play, не може бути змінена, замінена або оновлена ​​іншим способом, крім механізму оновлення Google Play».

Причина цього кроку Google досі не ясна.

Disqus Comments Loading...