Рубрики НовиниКіно

«Гран Туризмо» Ніла Блумкампа — другий український трейлер адаптації знаменитого автосимулятору Sony на реальних подіях

Опубликовал
Юрій Орос

Sony Pictures випустила другий трейлер фільму за мотивами легендарної гоночної гри Gran Turismo, доступної ексклюзивно на PlayStation.

2 офіційний трейлер «Гран Туризмо» за суттю не відрізняється від першого, випущеного на початку травня, за винятком трохи більшого акценту на перегонову складову, а не на драму.

Відеоряд демонструє розвиток головного героя за програмою GT Academy, яка стала прототипом для сюжету фільму, перетворивши кількох симрейсерів на пілотів професіональних перегонів. Нам показали як велику ціну помилки реальних перегонів, так і додаткові можливості, які дає симрейсинг — інструмент, яким користуються усі сучасні гонщики.

2 трейлер «Гран Туризмо» українською

Курс-професія "Motion Designer" від Skvot.
Навчіться створювати 2D- та 3D-анімації у софтах After Effects, Cinema 4D та Octane Render. Протягом курсу ви створите 14 моушн-роликів, 2 з яких — для реального клієнта.
Детальніше про курс

Режисер фільму «Гран Туризмо» (Gran Turismo) — Ніл Блумкамп («Дев’ятий округ», «Елізіум»), під його керівництвом знімалися: Орландо Блум, Девід Гарбор, Джимон Гонсу, Джері Галлівелл, у головній ролі Арчі Мадекве.

Українська прем’єра фільму — 8 серпня 2023 року.

Цікавий факт:
Колишня учасниця гурту Spice Girls Джері Галлівел є дружиною керівника команди Red Bull Racing Кристіана Хорнера — чинного володаря Кубка Конструкторів «Формули 1». У фільмі вона виконуватиме роль Леслі Марденборо — мами головного героя.

Disqus Comments Loading...