Рубрики НовиниІгри

Bloomberg: GTA VI переходить у фінальну стадію розробки, Rockstar повертає співробітників в офіс на п’ятиденку

Опубликовал
Володимир Скрипін

Розробка GTA VI наближається до фінішу і Rockstar просить співробітників вже з квітня повернутися з віддаленого режиму в офіс для звичного п’ятиденного робочого тижня. Апдейтом щодо статусу однієї з найочікуваніших ігор сучасності поділився Bloomberg, який отримав копію внутрішнього листа-звернення до співробітників.

Оскільки розробка GTA VI виходить на фінальне коло, гра потребуватиме ще більшої віддачі та зусиль від команди. Саме тому керівництво Rockstar вважає доцільним повернути розробників в офіс на п’ятиденку — як з міркувань продуктивності, так і з погляду безпеки, беручи до уваги попередні зливи матеріалів гри, які спричини видавцю збитків на п’ять мільйонів доларів і «тисячі годин» робочого часу співробітників (у грудні минулого року винуватця безстроково запроторили у психлікарню). До речі, до цього Rockstar зазначала, що масштабний витік геймплея та вихідного коду ранньої збірки гри восени 2022 року GTA 6 та інші інциденти не сильно нашкодили бізнесу і це не вплине на графік розробки гри.

В офіційному листі Rockstar згадує «відчутні переваги» колективної роботи в офісі, яка, на думку керівництва, дасть змогу забезпечити розробку GTA VI «на належному рівні якості», а також якісно виконати всі пункти плану розробки. І як тут не пригадати попередні слова лідера Take-Two Штрауса Зельника про нові творчі стандарти для серії, ігрової індустрії та всього ринку розваг, які прагне досягти розробник GTA VI.

Англійська для початківців від Englishdom.
Для тих, хто тільки починає вивчати англійську і хоче вміти використовувати базову лексику і граматику.
Реєстрація на курс

GTA VI має вийти у 2025 році на PS5 та Xbox Series X|S — ПК-версію поки не анонсували. Гра має всі шанси стати найдорожчою за всю історію (бюджет оцінюють в $1–2 млрд) і Rockstar дуже розраховує з її допомогою заробити $8 млрд у 2025-му фінансовому році. Трейлер з анонсом GTA VI, який вийшов у грудні 2023 року, набрав 178 мільйонів переглядів на YouTube і за їхньою кількістю став другим серед усіх трейлерів до відеоігор. Якщо розробка відбуватиметься за планом, є хороші шанси на новий показ GTA VI десь влітку-восени, як гадаєте?

  • Попередня частина знаменитої серії кримінального бойовика — Grand Theft Auto V — вийшла у вересні 2013 року: спочатку на PS3 і Xbox 360, а протягом наступних 10 років Rockstar Games релізила гру на інших платформах з кожним разом покращуючи її в різних аспектах.
  • Загальні продажі ігор серії GTA станом на 31 грудня 2023 року перевищили 420 мільйонів копій, з яких понад 195 млн припало на GTA 5.
Disqus Comments Loading...