Хешрейт мережі та складність майнінгу Bitcoin встановили нові рекорди на тлі цінової волатильності

Швидкість хешування мережі Bitcoin досягла в четвер нового рекордного рівня, 258 ЕХ/с, а потім трохи відкотилася до позначки 220 ЕХ/с. Це означає, що в блокчейні є все більше майнерів та більше обчислювальних потужностей.

Слід зазначити, що швидкість хешування мережі Bitcoin зросла більш ніж на 400% з моменту заборони майнінгу криптовалюти у Китаї минулого року. Тоді хешрейт мережі впав нижче за 70 ЕХ/с. Мережа змогла відновитися від суттєвого падіння вже до кінця минулого року, а у 2022 році продемонструвала подальше зростання.

У мережі Bitcoin також спостерігалося збільшення складності майнінгу до нових історичних максимумів – 29,70 трлн. Складність майнінгу регулюється таким чином, щоб час генерації блоку залишався незмінним на рівні 10 хвилин. Тим самим нівелюється збільшення загальної швидкості хешування мережі. За даними BTC.com, складність майнінгу Bitcoin 27 квітня збільшилась на 5%.

Що стосується вартості Bitcoin, то криптовалюта після недавнього спаду спробувала подолати позначку $40 тис. Але ця спроба закінчилася невдачею, вдалося досягти лише рівня $39883, а потім ціна Bitcoin знову пішла вниз.

Частково зниження ціни Bitcoin пов’язане зі зростанням вартості американської валюти. Валютний індекс долара США досяг найвищого рівня з 2002 року, а це спричиняє зниження вартості інших активів.

Джерело: cointelegraph 1, 2

Disqus Comments Loading...