ІКЕА вперше продає власну LED-стрічку за €30

Опубликовал
Юрій Орос

ІКЕА випустила Ormanäs, свою першу розумну світлодіодну стрічку RGB. Це чотириметрова LED-стрічка з можливістю регулювання яскравості за допомогою Zigbee, вартістю 29,99 євро, яка працює зі смартхабом Dirigera.

LED-стрічка поки продається лише в Нідерландах, але ІКЕА зазвичай починає розгортання продажів саме там, перш ніж виводити продукцію в інших країнах, передає The Verge.

Стрічка проста і не має індивідуально адресованих світлодіодів — це означає, що вся стрічка одночасно показуватиме лише один колір. Однак, вона підтримує кілька методів керування, як-от застосунок ІКЕА Home та пульт ІКЕА Styrbar, а також платформи розумного дому Apple HomeKit, Google Home та Amazon Alexa (через хаб Dirigera). А оскільки це досить стандартна світлодіодна стрічка, її можна обрізати її до потрібної довжини.

Надалі ІКЕА планує додати підтримку Matter до хабу Dirigera, що має зробити кросплатформове налаштування плавнішим, враховуючи останнє оновлення Matter. Це корисно для ринку товарів для розумних будинків, на який ІКЕА орієнтується завдяки дешевим розумним продуктам, як-от бездротовий вимикач Rodret вартістю $8 або контактні датчики Parasoll, які вона випустить наступного року. Це також означатиме додавання підтримки Samsung SmartThings.

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Юрій Орос
Теги IKEAZigBee