Intel підтвердила звільнення багатьох співробітників у четвертому кварталі – компанія планує скоротити витрати на $8-10 млрд на рік

Intel підтвердила, що незабаром звільнить співробітників у рамках свого плану скорочення витрат на мільярди доларів. Ця заява була зроблена після повідомлень про те, що Intel планує скоротити тисячі робочих місць. Звільнення насамперед торкнеться відділів продажу та маркетингу.

Компанія оголосила про плани скорочення витрат приблизно на $3 млрд протягом наступного року, а генеральний директор Пет Гелсінгер повідомив агентству Reuters, що частина цієї суми припадатиме на витрати на персонал. Він також підтвердив скорочення робочих місць та додав, що компанія скорочує робочі години для деяких співробітників. До кінця 2025 року компанія сподівається зменшити свої витрати на $8-10 млрд на рік.

Intel зіткнулася з наслідками дефіциту напівпровідників, а потім – з їх надвиробництвом. Перехід усієї промисловості від нестачі до надлишку на ряді напрямків негативно впливає на доходи підприємств і вимагає перегляду витрат і маржі.

У своєму інтерв’ю агентству Рейтер Гелсінгер сказав, що витрати Intel на персонал становлять відносно невелику частину її загальних витрат, тому компанія більше зосереджена на заводах і фабриках як на місцях, де можна заощадити. В цей час Intel знаходиться у процесі будівництва об’єкта в Огайо, яке було розпочато раніше цього року – у проєкт вкладено не менше $20 млрд.

За прибутком компанія вийшла з мінуса – у другому кварталі вона втратила $500 млн, а у третьому повідомила про прибуток у $1 млрд. Однак це на 85% менше, ніж у третьому кварталі 2021 року, який був найкращим для Intel за всю історію.

Джерело: The Verge

Disqus Comments Loading...