Intel показала NUC 13 Extreme Raptor Canyon — компактний модульний ПК з підтримкою трислотових відеокарт

На TwitchCon Intel продемонструвала новий модульний ПК NUC 13 Extreme під кодовою назвою Raptor Canyon. Фотографії материнської плати NUC 13 з процесором 13-го покоління та самого комп’ютера раніше вже потрапляли до мережі та відповідають представленому пристрою.

NUC Extreme наступного покоління буде більшим за комп’ютери Intel на Alder Lake – об’єм корпусу збільшився з 8 л до 13,9 л. Таким чином, Intel продовжує тенденцію відмови від малих форм для найпотужніших представників серії NUC, залишаючись вірною мініатюрності щодо менш потужних збірок.

Раніше компанія представила серії NUC 12 Enthusiast та NUC 12 Pro, кожна з яких виконана у власному формфакторі, що відповідає продуктивності та призначенню (ігри чи бізнес). Серія Extreme призначена для заміни настільних комп’ютерів та передбачає можливість оновлення процесора, сховища даних, оперативної пам’яті чи відеокарти.

Нове покоління NUC Extreme підходить для настільних карт порівняно великого розміру – попри те, що Intel випустила графічні карти Arc A7 Limited Edition, що займають лише два слоти. В NUC 13 Extreme можна встановити карти із трислотовим компонуванням. Остаточні специфікації Raptor Canyon та додаткові подробиці, такі як ціна та дата випуску, будуть опубліковані за кілька тижнів.

Джерело: VideoCardz

Disqus Comments Loading...