iPhone 14 Pro та Pro Max ймовірно отримають підтримку Always-on display – Марк Гурман

Опубликовал
Вадим Карпусь

За даними Марка Гурмана, Apple може нарешті додати функцію Always-on display у майбутні смартфони iPhone 14 Pro та Pro Max. Ця функція, ймовірно, з’явиться в iOS 16 і дозволить показувати на екрані iPhone деяку інформацію навіть у тому випадку, коли пристрій заблоковано.

Як заявляє Гурман, версія Always-on display для iPhone працюватиме так само як і на Apple Watch Series 5 та вище. Смартфон знизить частоту кадрів екрана блокування при активованій функції Always-on display, що дозволить їм заощаджувати енергію, доки дисплей залишається увімкненим. Однак незрозуміло, чи буде Apple використовувати для нових iPhone такий же LTPO дисплей, що і в розумному годиннику. Такий дисплей дозволяє пристроям споживати невелику кількість енергії при постійно активному екрані.

На Android-пристроях функція Always-on display доступна протягом кількох років. Минулого року аналітики передбачали, що iPhone 13 отримає LTPO дисплей та функцію постійно активного екрана. Тепер цю функцію пророкують в iPhone 14 Pro і Pro Max. Гурман очікує, що iOS 16 отримає шпалери з «віджетними можливостями».

Як очікується, Always-on display буде не єдиною функцією, ексклюзивною для моделей iPhone 14 Pro та Pro Max. Попередні чутки стверджували, що лише ці моделі отримають новий процесор Apple A16.

Джерело: The Verge

Disqus Comments Loading...