iPhone 14 розібрали в iFixit — це найремонтопридатніша модель з часів iPhone 7

Опубликовал
Вадим Карпусь

Фахівці iFixit вже змогли отримати новий смартфон iPhone 14  та провели традиційне розбирання пристрою. Водночас було встановлено, що модель 2022 року набагато простіше ремонтувати порівняно з попередниками завдяки використанню задньої скляної панелі, що легко знімається.

У представленому відео можна бачити, що скляну панель можна легко підняти за допомогою нагрівального килима та присисальця з ручкою. За даними iFixit, заднє скло «просто фіксується двома гвинтами та одним роз’ємом». Apple, здається, використовувала менш міцний клей, який дозволяє видалити панель без трудомісткого використання дорогих інструментів. iFixit також вказує, що видалення тих самих двох гвинтів дає доступ до відкриття дисплея, якщо потрібно його замінити.

Внутрішній дизайн iPhone 14 зазнав помітних змін. Якщо раніше доступ до внутрішніх компонентів відкривався через фронтальну панель дисплея, тепер це робиться через задню панель. Багато компонентів у смартфоні фіксуються гвинтами та з’єднувачами. Тільки акумулятор фіксується клеєм, але його також можна порівняно легко витягнути.

iFixit зазначає, що Apple внесла «значні зміни в дизайн» та «намагалася з усіх сил спростити ремонт цього телефону». Як результат, фахівці iFixit призначали новому смартфону Apple iPhone 14 рейтинг ремонтопридатності 7 з 10. Зазначимо, що максимальний бал 10 відповідає пристроям, що найлегше піддаються ремонту. Таким чином, новинку досить легко ремонтувати.

Джерело: iFixit

Disqus Comments Loading...