«‎Київстар»‎ нарахував абонентам у роумінгу 300 млн бонусних коштів

Починаючи з 24 лютого «‎Київстар»‎ нараховує своїм абонентам, які вимушені покинули Україну через війну, бонусні кошти для безоплатного спілкування з рідними та друзями. За понад 3 тижні оператор перерахував для 1,9 млн абонентів у роумінгу 300 млн грн бонусних коштів.

«Київстар» надає по 250 бонусних гривень всім клієнтам, які виїхали в одну із 9 країн Європи: Польщу, Румунію, Словаччину, Молдову, Угорщину, а також у Німеччину, Італію, Литву та Чехію. Ці бонуси діють протягом 30 днів та їх можна використати на дзвінки, мобільний інтернет або SMS за спеціальними тарифами послуги «Ідеальний роумінг»:

  • 0,1 грн за 1 Мб, тобто бонусів вистачить на 2500 МБ інтернету;
  • 1 грн за хвилину розмови – 250 хвилин для дзвінків;
  • або 1 грн за SMS — 250 повідомлень.

Також «Київстар» продовжує надавати своїм абонентам можливість користуватися 10 додатками у роумінгу без списання мегабайтів. Серед них всі основні месенджери для текстових повідомлень та аудіодзвінків, а для перегляду карт онлайн — Google Maps та Apple Maps.

Згідно зі статистикою «Київстар», приблизно 15% всього інтернет-трафіку, який використовують абоненти оператора в роумінгу — не тарифікується.

Vodafone пропонує схожу послугу «Доступний роумінг», яка наразі охоплює 15 країн.

Disqus Comments Loading...