Рубрики НовиниКіно

Кріс Пратт міняє «‎Супер Маріо» на «Гарфілда» — трейлер нового анімаційного фільму про кота, який ненавидить понеділки

Опубликовал
Катерина Даньшина

Пратт озвучить головного героя, тоді як батька Гарфілда, Віка, наділить своїм голосом Семюель Л. Джексон.

І Пратт, і Джексон попередньо відточили свої навички дубляжу — Кріс зобразив Маріо у фільмі «Брати Супер Маріо в кіно», а Семюель озвучив іншого анімованого кота у фільмі «Лапи гніву: легенда про Самурая‎». Ніколас Голт («Джек — вбивця велетнів») озвучить власника кота Джона, а неназваних персонажів наділять своїми голосами Ганна Ваддінгем («‎Гра престолів») та Бретт Ґолдштейн («Тед Лассо»).

«Гарфілд» у трейлері очікувано товстий та дуже милий, і так само не любить понеділки, але обожнює лазанью.

«Я заздалегідь прошу вибачення. Їжа, яку ви побачите, не буде красивою. А якщо у вас є маленькі діти, їм краще вийти з кімнати», — попереджав він, перед тим як занурити мордочку в тацю зі стравою.

Новий «Гарфілд» — не перший з франшизи, що вийшов на великий екран. Білл Мюррей зіграв головну роль у «Гарфілді» 2004 року та його продовженні 2006-го року «Гарфілд: Історія двох котів».

Онлайн-курс "Android Developer" від robot_dreams.
Курс для всіх, хто хоче навчитися розробляти застосунки для Android з нуля, створити власний пет-проєкт для портфоліо та здобути професію, актуальну наступні 15–20 років.
Програма курсу і реєстрація

Режисує «Гарфілда» Марк Діндал («Курча Ципа»,«Пригоди імператора»), а сценарій писав Девід Рейнольдс («У пошуках Немо»).

У кінотеатрах фільм має вийти у травні 2024 року.

Disqus Comments Loading...