Курс біткоїну впав нижче 30 тис. доларів вперше з липня 2021 року

У понеділок Bitcoin (BTC) опустився до найнижчого рівня з літа 2021 року, знижуючись разом із падінням американських фондових ринків на тлі побоювань щодо агресивного посилення політики Федеральної резервної системи.

Криптовалюта впала до позначки $30 331, знижуючись п’яту сесію поспіль. Востаннє біткоїн упав на 9,8% до $30 724.

У травні біткоїн впав на 19%, втративши більшу частину своєї вартості з моменту досягнення історичного максимуму $69 000 у листопаді минулого року.

«Волатильність на ринку походить зі спекуляцій. А оскільки біткоїн настільки спекулятивний, його ціна та решта криптовалютного ринку падають разом зі спільними ринками».

Алекс Міллер, виконавчий директор Hiro – мережі зі створення додатків та смартконтрактів для біткоїна

Ethereum, друга за величиною після біткоїну криптовалюта світі, впала до $2 245 – найнижчого рівня з кінця січня.

Попри слабкість біткоїну, фонди та продукти, пов’язані з ним, зафіксували приплив коштів минулого тижня у розмірі $45 млн, йдеться у звіті компанії Coinshares, що керує цифровими активами, опублікованому в понеділок.

Інвестиційний стратег CoinShares Джеймс Баттерфілл додав, що інвестори скористалися зниженням ціни біткоїну. Крипто-сектор загалом також продемонстрував приплив у розмірі $40 млн.

Метт Дібб, головний операційний директор криптовалютної платформи Stack Funds, сказав, що інші фактори падіння біткоїну виникли у вихідні дні, коли на криптовалютному ринку спостерігалася сумно відома низька ліквідність.

Також було короткочасне побоювання, що алгоритмічна стабільна монета Terra USD (UST) може втратити прив’язку до долара.

Стаблкоіни (стабільні монети) – це цифрові токени, прив’язані до інших традиційних активів, часто до долара США.

За UST слідкують через спосіб, яким він підтримує прив’язку до долара 1:1. Також його засновники планували створити резерв біткоїнів на суму $10 млрд для підтримки монети. Це означає, що волатильність UST може поширитися і ринки біткоїна.

Джерело: Reuters

 

Disqus Comments Loading...