Рубрики НовиниКіно

«Людина-павук: Крізь Всесвіт» зібрала понад $500 млн за три тижні прокату

Опубликовал
Андрей Русанов

При бюджеті $100 млн анімаційний фільм «Людина-павук: Крізь Всесвіт» зібрав понад $506 млн за три тижні прокату. У США у стрічки каса понад $290 млн, світові кінотеатри дали ще $290 млн. Прокат фільму в різних країнах світу розпочався 1-2 червня, але в деяких він стартував пізніше: у Південній Кореї прем’єра відбулася лише вчора.

Перший вікенд дав фільму $290 млн – це був найбільший анімаційний страт Sony за весь час. На Rotten Tomatoes критики та глядачі оцінюють його на 95%/96%. Стрічка отримала багато позитивних відгуків за межами США: у Китаї її оцінка у критиків та глядачів 8,9-9,4 бала.

У світі найбільшу касу фільму зробила Європа, слідом йдуть Азія та Латинська Америка. За зборами в окремих країнах на першому місці Китай ($42,5 млн), за ним іде Великобританія ($26,1 млн), Мексика ($24,2 млн), Австралія ($15 млн) та Бразилія ($10,4 млн) доларів. У Японії «Людина-павук: Крізь Всесвіт» стартувала на 82% успішніше першої частини.

Онлайн-курс "Business English for Marketers" від Laba.
Опануйте професійну англійську для маркетингу.Розширте карʼєрні можливості для роботи з іноземними колегами: від розробки нових продуктів до презентації стратегії бренду.
Детальніше про курс

Джерело: Deadline

Disqus Comments Loading...