Рубрики НовиниWTF

Мама забороняє Ілону Маску битися, а думки букмекерів щодо бою з Марком Цукербергом розділилися

Опубликовал
Андрей Русанов

Ілон Маск вже великий хлопчик та цілком довів, що може сам ухвалювати рішення, але, схоже, його мама активно виступає проти бою з Марком Цукербергом. Мей Маск сердито відповіла на твіт, що заохочує поєдинок, а потім підтвердила свою позицію.

Ведучий подкастів та дослідник ШІ Лекс Фрідман запропонував мільярдерам провести поєдинок з джиу-джитсу, на що Маск відповів: «Давайте MMA на повну». Мей відреагувала на твіт Фрідмана: «Не заохочуйте цей матч!» та супроводила відповідь двома сердитими смайликами. Пізніше вона написала у Twitter:

«Насправді я скасувала бій. Я ще їм не сказала. Але я продовжу говорити, що бій скасовано, про всяк випадок».

Мей Маск публічно пожурила сина у відповідь на пропозицію провести бій в Октагоні UFC у Вегасі:

Курс English For Tech: Speaking&Listening від Enlgish4IT.
Після курсу ви зможете найкраще презентувати свої досягнення, обговорювати проекти та вирішувати повсякденні завдання англійською мовою. Отримайте знижку 10% за промокодом TCENG.
Дізнатись про курс

«Я не жартую Боріться лише словами. У кріслах. На відстані 4 фути один від одного. Переможе найкумедніший»

Дата та місце бою поки не відомі, як і те, чи відбудеться він взагалі, але ставки зростають, буквально. DraftKings, один із топових букмекерів США, загалом окреслили потенційні шанси суперників. Цукерберг, на їхню думку, є фаворитом – ставка на нього розміром $160 може виграти $100. Маск визнаний аутсайдером: щоб виграти ту ж суму у разі його менш ймовірної ​​перемоги, потрібно лише $140.

«Цукерберг молодший на 12 років, він брав участь в інтенсивному змаганні, в якому він пробіг милю, виконав 100 підтягувань, 200 віджимань і 300 присідань, перш ніж пробігти ще милю, і все це у 9-кілограмовому жилеті».

Інша компанія, Bovada, розподілила шанси з точністю до навпаки: $150/$100 за Марка проти $110/$100 за Ілона.

«Ми беремо до уваги бійцівський досвід Цука, але на рингу більше шансів має Маск як важковик. Цук може виграти, на його боці зріст, розмах рук та тренування, але наш фаворит Маск».

Джерела: Insider та Insider

Disqus Comments Loading...