Midjourney оновилась до версії V7 — «дешевий» режим чернетки і в 10 разів швидша генерація зображень

Опублікував Катерина Даньшина

Один із перших генераторів зображень на основі ШІ Midjourney отримав нову версію.

Модель Midjourney V7 наразі працює в альфа-версії й попри те, що не оптимізована на вірусні зображення у стилі Studio Ghibli, її спроби виглядають принаймні естетично приємно.

Результат, який Midjourney V7 видала на запит «A Ghibli-style character» / TechcrunchРезультат, який Midjourney V7 видала на запит «A Ghibli-style character» / Techcrunch
Результат, який Midjourney V7 видала на запит «A Ghibli-style character» / Techcrunch

Перед початком роботи вам запропонують оцінити близько 200 зображень, аби «персоналізувати» ваш профіль (V7 є першою моделлю Midjourney, де персоналізація ввімкнена стандартно) і підлаштувати модель для роботи з вашими візуальними вподобаннями.

З інших основних оновлень — режим чернетки, робота з яким коштує вдвічі дешевше, тоді як сам процес пришвидшується у 10 разів. Якщо чернетка сподобалася, її можна перегенерувати в нормальній якості.

Зі слів гендиректора Midjourney Девід Хольца, V7 стала розумнішою в роботі з текстовими підказками, тоді як тіла і раніше «проблемні» кінцівки тепер виглядають більше деталізованими.

Водночас деякі стандартні функції нейромережі все ще недоступні для версії V7, включно з масштабуванням зображень — їх обіцяють додати протягом наступних двох місяців.

«Це абсолютно нова модель з унікальними перевагами та, ймовірно, кількома недоліками», — написав Хольц на Discord. «Ми хочемо дізнатися від вас, чим вона хороша, а чим погана, але майте на увазі, що для експериментів варто використовувати різні стилі підказок. Тож трохи пограйте».

Midjourney — незвичайна тим, що коли була заснована Хольцем у 2022 році не зібрала жодної копійки зовнішніх грошей. Наприкінці 2023 року компанія з Сан-Франциско очікувала близько $200 млн доходу, але з того часу багато що змінилося, включно з кількістю конкурентів. Нещодавно Хольц заявляв, що вони створюють апаратну команду для роботи над деякими проєктами, але без деталей, і зосереджуються на навчанні анонсованих раніше моделей для створення відео та 3D-об’єктів.

Нагадаємо, що Midjourney була однією з перших компаній ШІ, які стикнулися з судовими позовами зі звинуваченнями у порушенні авторських прав художників, роботи яких без дозволу використали для навчання нейромереж.

Джерело: Techcrunch