Рубрики НовиниІгри

Mortal Kombat 1 — так називатиметься нова частина знаменитого файтингу. Гра вийде в 2023 році на ПК, PS5, XSX та Switch і коштуватиме від $60

Опубликовал
Андрій Русанов

Відомий інсайдер billbil-kun, що нова частина файтингу від NetherRealm буде називатися Mortal Kombat 1. Гра вийде найближчим часом на ПК, PS5, XSX та Switch із мінімальною ціною $60. Раніше у фінансових звітах та прогнозах Warner Bros згадувала назву Mortal Kombat 12.

Джерело поділилося інформацією про ціни на підтримуваних платформах. Mortal Kombat 1 не вийде на старих консолях, таких як PlayStation 4 і Xbox One, хоч і з’явиться на Nintendo Switch (можливо лише хмарному варіанті). Відомі такі розцінки:

  • Стандарт: $69,99 (PlayStation 5, Xbox Series S|X) / $59,99 (Nintendo Switch)
  • Преміум: $109,99
  • Колекційне (тільки фіз. носій): $249,99 (PlayStation 5, Xbox Series S|X)

Гра справді може вийти найближчими тижнями, оскільки розробники анонсували скору презентацію. За чутками, NetherRealm та Warner Bros. Games продемонструють її на PlayStation Showcase, яка стартує 25 травня.

Англійська для початківців від Englishdom.
Для тих, хто тільки починає вивчати англійську і хоче вміти використовувати базову лексику і граматику.
Реєстрація на курс

Про саму Mortal Kombat 1 немає майже жодної інформації, крім того, що вона підтримуватиметься довше Mortal Kombat 11 – за словами Еда Буна, творця франшизи. Враховуючи швидкий вихід ще й Street Fighter 6 з Tekken 8, любителі файтингів, напевно, будуть задоволені.

Джерело:  Wccftech

Disqus Comments Loading...