Рубрики НовиниСофт

Mozilla інтегрувала в Firefox інструмент для відстеження фейкових відгуків про товари (в тестовому режимі)

Опубликовал
Юрій Орос

Mozilla тестує в браузері Firefox нову вбудовану функцію Review Checker, яка оцінює, наскільки надійними є відгуки про продукт. Її реалізували за допомогою технологій компанії Fakespot, яку Mozilla придбала цього року.

Поки функція працює лише в США та продуктами, як продаються в Amazon, BestBuy і Walmart, передає MsPowerUser. Review Checker можна викликати за допомогою іконки біля URL-адреси. По суті це оцінка за п’ятибальною шкалою.

Review Checker «використовує складну систему штучного інтелекту (ШІ) і машинного навчання (МН) для виявлення закономірностей і подібностей між відгуками, щоб позначити ті з них, які, швидше за все, є оманливими».

Fakespot вже пропонує послуги з перевірки відгуків на сайті, за допомогою розширення браузерів Chrome і Safari, та через застосунки для iOS і Android. Оголошуючи про придбання, Mozilla заявила, що Fakespot продовжить працювати «у всіх основних веб-браузерах і мобільних пристроях». Але те, що Fakespot стає вбудованою функцією Firefox, може стати бонусом для Fakespot і привернути до нього увагу набагато більшої кількості користувачів.

Онлайн-курс "Фінансовий директор" від Laba.
Опануйте інструменти управління грошовими потоками, ризиками та активами компанії, щоби перейти на посаду CFO.
Приєднатися до курсу

Поки функція знаходиться на стадії тестування, про терміни повноцінного запуску поки не повідомляється.

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Юрій Орос