Рубрики НовиниКіно

Мультивсесвіт в реальності: «Людина-павук: Крізь Всесвіт» йде в кінотеатрах у двох або більше різних версіях

Опубликовал
Андрей Русанов

Один з редакторів «Людина-павук: Крізь Всесвіт» Ендрю Левінтон підтвердив, що в кінотеатрах демонструються дві або більше версії анімаційного фільму, які відрізняються між собою. Його твіт був реакцією на припущення уважних глядачів.

Користувач Twitter @balisonqs поділився сценою з фільму за участю Мігеля О’Хара (також відомого як Людина-павук 2099) та його голографічної компаньйонки Лайли. Два ролики, зняті на різних кіносеансах, трохи відрізняються: в одному Лайла робить селфі, в іншому у тій же сцені вона вказує на Мігеля.

Глядач каже, що сцена з селфі демонструвалася під час прем’єри, коли ж він дивився фільм за тиждень – її вже не було. Ендрю Левітон ретвітнув @balisonqs зі словами: «Мені було цікаво, коли люди почнуть помічати…».

Основи Web дизайну від Ithillel.
Цей онлайн-курс з основ веб-дизайну дозволить вам опанувати мистецтво створення ефективних та привабливих інтерфейсів для вебсайтів і застосунків. Ви оволодієте ключовими принципами UX/UI дизайну, створюватимете дизайн-макети та прототипи, розроблятимете адаптивні інтерфейси для різних пристроїв, готуючись до професійної кар'єри в галузі веб-дизайну.
Дізнатися більше

Левітон не розкрив, скільки всього є версій фільму та причину, через яку вони відрізняються. Натомість він ретвітнув іншого глядача, який помітив різницю в одному з діалогів на різних переглядах.

Причина загадкового явища може бути суто технічною – у кількох кінотеатрах спостерігалися проблеми зі звуком діалогів і Sony замінила копії. Але це звичайна практика у таких випадках і як правило нічого дивного не трапляється.

Джерело: IGN

Disqus Comments Loading...