На Prometheus з’явився безоплатний курс з підготовки інженерів БПЛА — старт навчання 24 листопада

Опубликовал
Вадим Карпусь

Повномасштабне російське вторгнення продемонструвало важливість дронів на полі бою. Очікується, що до кінця року кількість українських дронів в ЗСУ зросте до десятків тисяч різних безпілотників. Разом із розширенням сфери їх використання також зросла потреба в фахівцях, які можуть працювати з БПЛА. Щоб задовольнити потребу в спеціалістах, платформа Prometheus підготувала навчальний курс «Інженер БПЛА. Базовий курс».

Цей курс дозволить засвоїти основні знання з інженерії безпілотних літальних апаратів та підготує до збірки та ремонту дронів. Завдання курсу – надати базові знання з інженерії БПЛА та залучити в цю галузь  якомога більше громадян, які зможуть створювати технологічні рішення задля перемоги України.

«Без розуміння аеродинаміки інженеру не визначити оптимальну форму та конфігурацію безпілотника. Без опанування основ метеорології не спроєктувати оптимальні технічні характеристики», ─ йдеться в описі курсу.

Курс створено у співпраці з носіями фундаментальних академічних знань та військовими з досвідом використання дронів у зоні бойових дій.

Під час навчання слухачі зможуть опанувати мінімально необхідні для інженерів БПЛА знання з основ аеродинаміки та метеорології; дізнатися про види БПЛА, їхню будову, особливості застосування та ремонту; подивитися, як у реальних умовах відбувається технічне обслуговування, вдосконалення або ремонт БПЛА; підготуватися до спеціалізованого навчання та майбутнього працевлаштування інженерами БПЛА. Для проходження курсу не потрібні спеціальні навички.

Ознайомитися з програмою курсу «Інженер БПЛА. Базовий курс» та записатись на навчання можна за наступною адресою. Навчання розпочнеться 24 листопада.

Disqus Comments Loading...