Рубрики НовиниІгри

Найбільше оновлення Gran Turismo 7 Spec II — інтеграція перегонового ШІ SOPHY, режим для 4 гравців, новий трек, 7 авто і купа контенту

Опубликовал
Юрій Орос

Polyphony Digital анонсувала найбільше оновлення Gran Turismo 7 з моменту релізу перегонової гри у березні 2022 року. Японська студія запропонувала новий режим Couch Mode (диван) із розділеним екраном на чотирьох, нову трасу й 7 авто, інтеграцію перегонового штучного інтелекту SOPHY у режим Quick Race, і найголовніше — цілу купу контенту, зокрема — понад 50 нових челенджів.

Оновлення вийде 2 листопада, воно носить індекс 1.40, проте Polyphony Digital називає його Spec II. Ходять чутки, що Gran Turismo 7 Spec II — це своєрідна відповідь на Forza Motorsport, яка вийшла близько місяця тому.

Gran Turismo Sophy 2.0

GT Sophy — штучний інтелект, розроблений Sony як спосіб створення суперводіїв. Однак проєкт еволюціонував до створення одночасно швидкого та більш схожого на реального пілота ШІ, порівнюючи зі стандартними «ботами».

Вперше Sophy була представлена в лютому 2023, причому лише для PlayStation 5 (в спеціальному обмеженому режимі), проігнорувавши аудиторію, що грає в ГТ7 на PS4. Тепер цей інтелект допустять в режим Quick Race.

Курс Fullstack Web Development від Mate academy.
Стань універсальним розробником, який може створювати веб-рішення з нуля.
Дізнатись про курс

7 нових авто

  • Dodge Charger R/T 426 Hemi ’68
  • Dodge Challenger SRT Demon ’18
  • Lexus LFA ’10
  • Mercedes-Benz 190 E 2.5-16 Evolution II ’91
  • NISMO 400R ’95
  • Porsche 911 GT3 RS (992) ’22
  • Tesla Model 3 Performance ’23

Сніжний трек Lake Louise

Перший трек Gran Turismo 7, де треба буде їздити по снігу. В грі є умовно ралійні локації, проте до цього вони обмежувалися ґрунтовим покриттям. Lake Louise пропонуватиметься в трьох конфігураціях — довгій, короткій та триовал. Це вигадана траса у горах на заході Канади (неподалік Калгарі). Там є однойменний гірськолижний курорт.

Інші оновлення GT7

Обіцяють «щотижневі челенджі». 5 подій змінюватимуться раз на 7 днів. Якщо пройти всі завдання, пілот отримає бонус. Також запропонують додаткові меню для колекціонування авто й нові перегони в режимі World Map, а також 50 додаткових «ліцензій», де потрібно виконати (від найпростіших до найскладніших) завдання для допуску до певного змагання. Також певні елементи й режими переназвали, мабуть, це японський спосіб освіжити старе.

На цей момент розвитку для GT7 контентні доповнення є одними з найбільш важливих. Якщо не ходити в мережеві перегони, то майже всі події для однокористувацького режиму так чи інакше пройдені, і гравці повторюють кілька найвигідніших з фінансової точки зору перегонів (гріндять), щоб назбирати на рідкісні й дорогі автомобілі для колекції. Оновлення 1.40 має вдихнути нове життя в однокористувацький режим Gran Turismo, із мультиплеєром було більш-менш непогано й до цього.

Disqus Comments Loading...