Студія MGM
Amazon, яка має повний контроль над франшизою Джеймса Бонда, розставила усі крапки над «i» щодо майбутнього культового шпигуна.
Корпорація викупила частки продюсерів Барбари Брокколі та Майкла Г. Вілсона, тому навколо франшизи вирувало чимало чуток. В інтернеті обговорювали можливість кастингу жінки на головну роль або ж зміни національності шпигуна.
Ще у 2018 році Барбара Брокколі заявляла, що Бонд «не стане жінкою», але натякала, що він може змінюватися відповідно до часу. Наразі після продажу франшизи Amazon розставила всі пріоритети. І виявляється Джефф Безос, відомий фанат класичних фільмів про Бонда, вирішив зберегти спадщину серії.
Як свідчить внутрішній документ Amazon, що потрапив у пресу, спростовано усі чутки про «оновленого», «прогресивного» або навіть «жіночого» Бонда. Власне, для фанатів класичного образу агента — ця новина справжній подарунок.
«Було так багато помилкових чуток про майбутнє Бонда. Amazon прагне зберегти дух Бонда, а це означає, що він має бути британцем або вихідцем зі Співдружності – і він має бути чоловіком», — цитує джерело, близьке до компанії.
Інсайдери кажуть, що саме Безос міг ініціювати розсилку цього внутрішнього документа. Схоже його давня прихильність до франшизи змушує не вносити кардинальні зміни, які відчували чимало проєктів, такі як «Володарі перснів». Безос хотів запевнити команду MGM та EON Productions, що деякі речі залишаться недоторканними.
«Джефф є величезним шанувальником Бонда, і хоча він із захватом бачить, як Amazon може просувати франшизу вперед, є певні речі, які є священними. Ось чому цього тижня вийшла пам’ятка, щоб заспокоїти всіх», – повідомило джерело.
Тож ключові особливості шпигуна залишаться незмінними: він не стане жінкою і не перестане бути британцем. Тому можна сміливо викреслювати зі списку варіанти гіпотетичних «Джейн Бонд» або «Хав’єра Бонда» з Латинської Америки.
Поки що нічого офіційно невідомо про наступного актора на роль Бонда. Ширилися чутки, що ним міг стати Генрі Кавілл, який якраз залишив головну роль в серіалі «Відьмак», але він спростував свою роль як агента 007. Але кастинг може розпочатися все цього року. Також Amazon думала про серіали або фільми про другорядних персонажів, таких як Q, міс Маніпенні чи M, але це поки що все залишається на рівні ідей.
Попри збереження класичного образу шпигуна — чимало продюсерів відмовляються від цієї франшизи. Крістофер Нолан розглядався як один з головних кандидатів на режисуру фільму, але відмовився через жахливе ставлення. Як і мексиканський режисер Альфонсо Куарон сказав, що краще буде «просто дивитись» Бонда.
Джерело: World of Reel