Не тільки RX 7600 та RX 7900: глава AMD Ліза Су анонсувала «Radeon 7000 для ентузіастів у третьому кварталі»

Опубликовал
Андрей Русанов

Під час презентації фінансових звітів AMD за другий квартал Ліза Су розповіла, коли лінійка актуальних відеокарт Radeon отримає продовження. За словами глави компанії, у третьому кварталі вийдуть «карти серії Radeon 7000 для ентузіастів» – хоч би що це означало.

Трохи буквоїдства: в маркетинговій компанії AMD флагман RX 7900 називається «графікою для ультраентузіастів», Простий ентузіаст – звучить не так гучно, відеокарта може бути молодшим флагманом Radeon RX 7800. Це припущення узгоджується з більш ранніми витоками про те, що RX 7800 і RX 7700 вийдуть цього кварталу.

Також днями в Китаї була представлена відеокарта Radeon RX 7900 GRE. Ця карта отримала процесор Navi 31 XL, який має більше ядер, ніж очікувалося від Navi 32. Поки не ясно, чи це частина основної серії або разовий випуск.

А як же NVIDIA відреагує на такий потужний анонс конкурента? Ну, компанія Хуанга може взагалі нічого не робити, навіть попри провальний запуск «середнячків» RTX 4000 –  новинки AMD навряд чи вплинуть на розклад сил.

Курс Project Manager від Powercode academy.
Онлайн-курс Project Manager. З нуля за 3,5 місяці до нової позиції Без знання коду, англійської та стресу.
Зарееструватися

Джерело: VideoCardz

Disqus Comments Loading...