Некст-ґен версія The Witcher 3: Wild Hunt: CD Projekt Red детально розповіла про ключові особливості гри — трасування променів, DLSS, фоторежим

Компанія CD Projekt Red провела стрім, під час якого розкрила подробиці майбутнього великого оновлення гри The Witcher 3. Воно було анонсовано ще у 2020 році, а його вихід заплановано на 14 грудня. Його зможуть безплатно встановити власники копій гри на ПК та консолях.

Майбутнє оновлення The Witcher 3 принесе покращену графіку. CD Projekt Red додала глобальне освітлення з трасуванням променів, навколишнє затінення з трасуванням променів, покращені текстури, покращені моделі персонажів та інші візуальні покращення.

Впровадження підтримки DLSS 2, DLSS 3 та FSR 2.1 дозволить підвищити частоту кадрів, попри важчі налаштування графіки. Власники консолей PlayStation 5 та Xbox Series можуть вибирати між режимом високої якості (з частотою 30 кадрів за секунду) та режимом високої продуктивності (з частотою 60 кадрів за секунду).

Також розробники покращили інтерфейс. Зміни в елементах керування та інтерфейсі користувача дозволяють швидше виконувати певні дії в грі, наприклад, перемикати магічні заклинання. Покращено роботу мапи, в ній з’явилися додаткові можливості налаштування. Оновлення приносить додаткову перспективу камери крупним планом та фоторежим.

Оновлення також містить додатковий контент. Так, створені спільнотою моди було доопрацьовано CD Projekt Red та додано до гри. Також додані нові варіанти одягу та квест, засновані на серіалі The Witcher від Netflix. Додатково виправлені помилки у деяких квестах. Раніше The Witcher 3 дозволяла переносити ігровий прогрес між ПК та Nintendo Switch. З виходом майбутнього оновлення крос-прогрес стане доступним для версій для консолей PlayStation і Xbox.

Джерело: techspot

Disqus Comments Loading...