Netflix розпочав зйомки третього сезону «Відьмака» та опублікував перший кадр з майданчику

Netflix в офіційному твіттер-акаунті повідомив про старт фільмування третього сезону популярного фентезійного драматичного серіалу «Відьмак» та розмістив перше фото з майданчика, на якому можна побачити возз’єднання улюблених акторів — Генрі Кавілла, Фреї Аллан та Ані Чалотри (Геральт, Цірі та Йеннефер в телеадаптації романів Анджея Сапковського).

Підпис до фото з акторами, які сидять на стільцях та дивляться у протилежний від камери напрямок, відповідний — «Наша родина знову разом».

Судячи з попередніх повідомлень ЗМІ, зйомки третього сезону «Відьмака» йдуть з кінця березня у Словенії.

Автори телеадаптації книг Анджея Сапковського також поділилися синопсисом продовження — схоже, основою стане четверта книга циклу «Час погорди», що цілком закономірно. Перший здебільшого є вільною інтерпретацією деяких оповідань перших двох книг саги про Відьмака — «Останнє бажання» та «Меч Призначення» (загалом у цикл входить вісім книг), а сюжет другого сезону заснований на третій книзі «Кров ельфів», а також частково на оповіданнях з попередніх вищезгаданих збірок.

«Поки монархи, маги та звірі Континенту змагаються, щоб захопити Цірі з Цінтри, Геральт ховає її, він повний рішучості захистити свою родину, яка тільки возз’єдналася, від тих, хто загрожує її знищити.

В той самий час Йеннефер, яка серйозно взялася за навчання Цірі магії, веде їх до захищеної фортеці в Аретузі, де вона сподівається дізнатися більше про невідомі здібності дівчини. Натомість вони опиняються у центрі конфлікту, де поєднується політична корупція, темна магія та зрада. Вони повинні дати відсіч, поставити все на кін — або ризикують втратити один одного назавжди».

з офіційного синопсиса третього сезону «Відьмака»

Коли вийде третій сезон, поки що не повідомляється. Вочевидь, це станеться не раніше 2023 року.

Другий сезон «Відьмака» вийшов на Netflix 17 грудня 2021 року (через два роки після першого) та увійшов в топ-10 найпопулярніших англомовних серіалів в історії Netflix. Нагадаємо, шоу засноване на книгах відомого польського письменника Анджея Сапковського й ніяк не пов’язане з іграми CD Projekt RED.

***

Раніше на Netflix вийшов анімаційний фільм «Відьмак: Кошмар вовка» / «The Witcher: Nightmare of the Wolf», який отримав схвальні відгуки. Також за всесвітом Відьмака вже зняли мінісеріал «Криваві витоки» (вийде у 2022 році), а надалі випустять анімаційний фільм та мультсеріал для дітей.

Disqus Comments Loading...