Netflix запускає функцію Profile Transfer – вона дозволить перейти на новий обліковий запис, зберігши всі свої дані

Стрімінговий сервіс Netflix заявив про запуск нової функції Profile Transfer. Вона дозволить учасникам чинних облікових записів перейти на використання нового облікового запису, зберігши при цьому дані поточного профілю. Йдеться про персоналізовані рекомендації, історію перегляду, список улюблених фільмів/серіалів та інші налаштування, які не хотілося б втрачати при міграції на новий обліковий запис, щоб не починати все з нуля.

«Люди переїжджають. Сім’ї зростають. Відносини закінчуються. На тлі всіх змін Netflix повинен залишатися звичним. Сьогодні ми запускаємо функцію перенесення профілів: тепер люди, які використовують ваш обліковий запис, можуть перенести профіль, у тому числі рекомендації, історію переглядів, Мій список, збережені ігри та багато іншого, коли оформлять власну передплату», – йдеться в анонсі функції Profile Transfer.

Нова функція вже почала розгортатись серед користувачів Netflix. У міру її доступності для конкретних людей вони отримуватимуть повідомлення електронною поштою. Коли вона стане доступною, користувач зможе натиснути на значок свого профілю на головній сторінці Netflix і в меню вибрати пункт Profile Transfer. У разі потреби цю функцію можна вимкнути у налаштуваннях.

Джерело: techcrunch

Disqus Comments Loading...