Нові годинники Garmin: Forerunner 255 і Forerunner 955 отримали віджет «перегонів» , багатодіапазонний GPS та інші нововведення. Для «старшої» моделі доступний варіант з сонячною панеллю

Опубликовал
Тетяна Нечет

До Всесвітнього дня бігу, який відзначається 1 червня, компанія Garmin представила два нові годинники для бігу. Простіша модель Forerunner 255 коштує 349,99 долара. Це легкий біговий годинник середнього класу, створений на базі моделі Forerunner 245. Доступні два варіанти: 46 мм і  49 грамів, а також 41 мм і 32 грами (модель 255S).

Будуть ще й модифікації Forerunner 255 Music та 255S Music, які зможуть зберігати до 500 пісень. Доступні також плейлисти від Spotify, Amazon Music та Deezer. Моделі Music коштуватимуть додатково 50 доларів, що у сумі становитиме 399,99 долара.

Водонепроникність становить до 5 АТМ. Forerunner 255 зможе автономно пропрацювати 14 днів (і до 30 годин при використанні GPS). Додано віджет «перегонів» (прогноз результатів, погода в день перегонів та зворотний відлік до початку), відстеження варіабельності серцевого ритму (HRV) під час сну, багатодіапазонний GPS, NFC для оплати через Garmin Pay, новий алгоритм підказок та прогнозів перед змаганнями та можливість для тріатлоністів легше перемикатися між видами спорту одним натисканням кнопки.

Онлайн-курс "Лідогенерація у B2B" від Laba.
Де шукати нових клієнтів, щоб збільшити дохід компанії та які інструменти лідогенерації застосовувати? Розбираємо покроково та комплексно.
Дізнатись більше про курс

У годиннику тепер є функція «ранковий звіт». Коли користувач прокинеться, гаджет надасть коротке зведення про погоду за день, рекомендації щодо щоденних тренувань та звіт про якість сну, час відновлення, статус тренування та HRV.

Лінійка Forerunner 255, як і раніше, оснащена безперервним моніторингом серцевого ритму, а також датчиками SpO2 і т.д.

Доступні чотири кольори: чорний, сірий, рожевий та синій.

Forerunner 955 коштують 499,99 долара. Буде доступний варіант із сонячною панеллю. Годинник оснащений 47-мм Always On повноколірним сенсорним дисплеєм і важить 52 грами. Доступні звичні п’ять фізичних кнопок, які можна використовувати разом з сенсорним екраном. Водонепроникність становить 5 АТМ, час автономної роботи — приблизно 15 днів (і 42 години з постійно увімкненим GPS).

Forerunner 955 Solar коштує 599,99 долара. Запатентована сонячна панель Garmin Power Glass дозволить годинникам пропрацювати до 20 днів без підзарядки, з них 49 годин — у режимі включеного GPS.

Годинник також отримав багатодіапазонний GPS, статус HRV, ранкові звіти та новий віджет «перегонів».

У Forerunner 955 ті ж основні функції, що й у 255. Проте ця модель має ще кілька додаткових тренувальних показників, таких як PacePro і ClimbPro, які дають рекомендації в реальному часі за темпом і висотою. Ви також можете зберігати більшу кількість пісень – 2000.
Доступні лише два кольори: чорний та білий.

Disqus Comments Loading...