Pixel тепер теж Made in India. Google за прикладом Samsung та Apple налагодить виробництво смартфонів в Індії

Опубликовал
Вадим Карпусь

Як заявляє керівництво Google, компанія розпочне виробництво смартфонів серії Pixel в Індії. За словами старшого віцепрезидента з пристроїв та сервісів Google Ріка Остерло, компанія випускатиме в Індії нові пристрої Pixel 8 та Pixel 8 Pro, а партія індійського випуску надійде на ринок, починаючи з наступного року.

«Ми співпрацюємо з міжнародними та вітчизняними партнерами для виробництва смартфонів Pixel на місцевому рівні. Це перший крок до розширення нашого виробництва тут, щоб задовольнити місцевий попит на пристрої Pixel, і, що ще важливіше, це величезний крок уперед у зобов’язаннях Google перед Індією», ─ сказав Рік Остерло під час виступу на щорічному заході компанії в Індії.

Ця заява виникла слідом за недавнім партнерством Google з HP щодо виробництва ноутбуків Chromebook в Індії.

Google ─ не єдиний технологічний гігант, який намагається перетворити Індію на виробничий центр своїх пристроїв. Ще близько 5 років тому Samsung відкрила в Індії найбільшу у світі фабрику з виробництва смартфонів. Виробничий партнер Apple – Foxconn – інвестує $600 млн інфраструктуру для виробництва iPhone та напівпровідникових чипів в Індії.

Нью-Делі активно пропонує фінансові стимули для залучення глобальних компаній до створення виробничих підприємств в Індії. Ці заходи вживаються в той час, коли багато компаній прагнуть скоротити свою залежність від Китаю у виробництві пристроїв у рамках стратегії, яку аналітики часто називають «Китай + 1».

Джерело: techcrunch

Disqus Comments Loading...