PlayStation 5 розійшлася тиражем у 40 млн пристроїв + інфографіка 40 найкращих ігор за версією гравців

Опубликовал
Вадим Карпусь

Компанія Sony оголосила, що її останню консоль PlayStation 5 вже продано по всьому світу в кількості 40 млн пристроїв. Для досягнення такого результату знадобилося 32 місяці та 15 днів.

Для порівняння, попередня версія PlayStation 4 досягла такого ж обсягу продажів на 2 місяці швидше ─ за 30 місяців й 6 днів. На продаж PlayStation 5 негативно вплинув дефіцит компонентів – Sony не могла належним чином задовольняти попит на систему протягом перших 2 років на ринку.

Досягнення цієї віхи відбулося за успішним у плані продажу в Європі червнем. Показник продажів збільшився на 116% порівняно з тим самим періодом 2022 року. Попередній рубіж у 30 млн проданих консолей був подоланий у січні цього року.

Додатково повідомляється, що для консолі PS5 є вже 2500 ігор різних жанрів. Водночас Sony підготувала перелік 40 найкращих ігор за версією гравців. Рейтинг складено на підставі голосування користувачів.

Додамо, у жовтні очікується черговий стрибок у продажах консолі PlayStation 5. Цього місяця має відбутися реліз гри Spider-Man 2, до якого буде присвячено випуск спеціальної версії консолі. Так що до кінця року може бути взято рубіж у 50 млн проданих консолей.

Disqus Comments Loading...