Подробиці про датчики камер Sony IMX903 та IMX907 для наступних iPhone

Опубликовал
Андрей Русанов

Sony вже створила найбільший датчик камери для смартфонів, дюймовий IMX989. Проте розмір – це не все. Згідно з неофіційними повідомленнями, наступні два сенсори Sony будуть трохи меншими, але отримають продуманий дизайн.

Sony IMX903 – датчик 1/1,14” з роздільною здатністю 48 МП та пікселями 1,4 мкм (у порівнянні з 1,6 мкм в IMX989). Він підтримуватиме двопіксельне автофокусування, кожен піксель складатиметься з двох фотодіодів розміром 0,7 x 1,4 мкм.

Система автофокусування зможе швидко отримувати та добре тримати фокус на об’єктах, що рухаються. Сенсор підтримує Wide Dynamic Range від Dolby та зможе знімати відео 4K з високою частотою кадрів. На додачу до всього, буде кінематографічний режим, що робить IMX903 чудовим вибором для фільмування відео.

Sony IMX907 має приблизно такий самий розмір – 1/1,12”, але трохи вищу роздільну здатність: 50 МП. Пікселі, як і раніше, мають розмір 1,4 мкм, але розділені на чотири фотодіоди кожен (0,7 x 0,7 мкм) для чотирипіксельного автофокусування.

Онлайн-курс "Business English" від Laba.
Вивчіть базу граматики, лексики та вокабуляру.Використовуйте англійську в спонтанній розмові з колегами та клієнтами.Прокачайте її до впевненого В1 — для розвитку кар’єри в бізнесі.
Приєднатись до курсу

Як правило, двопіксельні датчики здатні створювати зображення, подвоюючи вихідну роздільну здатність. Це означає, що IMX903 може отримати режим 96MP, якщо цього захоче виробник телефону. IMX907 за тим же принципом отримає 200 МП – Sony нарешті наздожене Samsung за номінальними мегапікселями.

Датчики мають використовувати багаторівневу конструкцію, в якій транзистори переміщуються на окремий шар, а фотодіоди залишаються на власному шарі, що дозволяє їм захоплювати більше світла – краща робота під час слабкого освітлення.

За чутками, iPhone 15 Pro Max використовуватиме саме IMX903 в основній камері. Імовірно, він поєднуватиме просунутий датчик з удосконаленою лінзою, що складається з 1 литого скляного елемента і 7 пластикових деталей.

Джерело: GSMArena

Disqus Comments Loading...