Рубрики НовиниКрипто

Понад 70% біткойн-мільйонерів були “стерті” за три квартали 2022 року

Опубликовал
Катерина Даньшина

З початку року ринок криптовалют втратив майже 1 трильйон доларів ринкової капіталізації під тиском низки чинників (підвищення інфляції у всьому світі та війна в Україні), що завершилося серією банкрутств за участю криптохедж-фондів і кредиторів, зокрема Celsius Network, Voyager Digital і Three Arrows Capital і скорочення діяльності таких компаній, як Blockchain.com і Coinbase.

Згідно з даними, зібраними Finbold, кількість біткойн-мільйонерів скоротилася на 70,23% за перші три квартали 2022 року через “ведмежий ринок”Ведмежий ринок - це ринковий тренд на фінансових ринках, де активи, такі як акції, облігації, ETF або криптовалюта, падають в ціні, а станом на 28 вересня 2022 року загальна кількість біткойн-мільйонерів становила лише 29 497 осіб.

Згідно зі статистикою, наданою BitInfoCharts.com, 25 395 різних адрес мали біткойн-баланс понад 1 мільйон доларів США, а ще 4 102 адреси мали загальний баланс приблизно 10 мільйонів доларів або більше на кінець третього кварталу.

Біткойн-мільйонери. Джерело: BitInfoCharts

Інструмент вебархівування Wayback Machine показує, що станом на 5 січня 2022 року 99 092 адреси біткойнів (BTC) зберігали цифрові активи на 1 мільйон доларів або більше на початку першого кварталу.

Втрата біткойн-мільйонерів виглядає ще більш драматичною з огляду на показники до жовтня 2021 року, коли BTC торгувався поблизу свого історичного максимуму. 116 139 біткойн-адрес було підтверджено як мільйонери 28 жовтня 2021 року.

За збігом обставин, 28 жовтня 2021 року  на тлі піка зростання криптовалюти криптобіржа Crypto.com випустила в ефір свій ролик із Меттом Деймоном, який рекламував криптовалюти зі слоганом: “Фортуна прихильна до сміливих!”. Пізніше в результаті падіння крипторинка відео стало об’єктом глузувань у всьому світі (Crypto.com наче знала це, опублікувавши рекламу приватно на YouTube).

Кілька факторів, у тому числі посилений регуляторний контроль, нестабільні ринки, геополітичні заворушення, зростання інфляції та підвищення ставок, продовжують впливати на ефективність біткойна. Проте, за останній тиждень біткойн повернувся до 20 000 доларів – згідно з даними CoinMarketCap, поточний курс біткойна переходить з рук в руки за 20 428 доларів, що на 1,2% менше за попередній день, але за останній тиждень зафіксовано зростання більш ніж на 7%.

Джерело: Finbold

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Катерина Даньшина