Потужнішої версії Steam Deck найближчі пару років чекати не варто, — Valve

Опубликовал
Юрій Орос

Лише минулої весни перше покоління Steam Deck почало продаватися офіційно в Україні. Проте все активніше починаються розмови про друге, потужніше покоління портативної ігрової консолі Valve.

На думку П’єра-Лу Гріффе з Valve, малоймовірно, що Steam Deck 2 з’явиться у 2025-му, скоріше у 2026 році, хоча й це не факт. Про це член команди Steam Deck повідомив у інтерв’ю, передає The Verge. Його повна відповідь на запитання:

Для нас важливо, щоб Deck пропонував фіксовану продуктивність для розробників, а також, щоб позиціювання для клієнтів було простим, де кожен Deck може грати в однакові ігри. Тому ми не ставимося до зміни рівня продуктивності легковажно, і прагнемо робити це лише тоді, коли став доступним вагомий прогрес. Ми також не хочемо, щоб підвищення продуктивності відбувалося коштом значного зниження енергоефективності та часу автономної роботи. Я не очікую, що такий стрибок стане можливим у найближчі кілька років, але ми все ще уважно стежимо за інноваціями в архітектурі та виробничих процесах, щоб побачити, куди вони рухаються.

Втім, є ще інший напрямок розвитку, який не чіпає мінімальну продуктивність. Можна робити консоль легшою та простішою всередині, при тому, що всі функції залишаться. В портативних пристроях ніколи не зайве зробити кращими акумулятори та екран. Проте великого оновлення Steam Deck чекати як мінімум роки два.

Disqus Comments Loading...