Рубрики НовиниСофт

Проєкт Windows Update Restored відновив центр оновлення для Windows 95, 98 та NT 4.0 – у планах Windows Me, 2000 та XP

Опубликовал
Андрей Русанов

Неофіційний сервіс Windows Update Restored відновлює роботу центру оновлення старих версій Windows. Зараз доступний клон Windows Update v3.1 (1997), що надає оновлення Windows 95, 98 та NT 4.0. Подальший запуск пізніших версій центру дозволить оновлювати Windows Me, 2000 та XP. На сайті зустрічаються згадки Windows Vista та новіших версій. Сервіс дозволяє старим ОС, встановленим з носіїв інформації, стати безпечнішими та функціональнішими на скільки це можливо.

Сайт Windows Update Restored повідомляє відвідувачам, що сторінки оновлень не мають офіційної підтримки Microsoft – оновлення ОС здійснюється на свій страх та ризик. Відповідно до умов використання сервісу, сторінки оновлень призначені лише для архівних цілей. Відео показує, що сервіс повністю функціональний.

Для оновлення потрібний браузер Internet Explorer 5.0 або 5.5. Після натискання кнопки «Оновлення продукту» з’явиться попередження про безпеку та попросить підтвердити автентифікацію пакета керування оновленням Windows. Після оголошення «Будь ласка, зачекайте» відкривається сторінка з прапорцями, що дозволяють вибрати оновлення, які сервіс вважає корисними для вашої версії Windows.

Бізнес англійська від Englishdom.
Тут навчають за методикою Кембриджу, завдяки якій англійську вивчили понад 1 мільярд людей. Саме вона використовується в найкращих навчальних закладах світу, і саме за нею створені курси.
Інформація про курс

Сучасних користувачів Windows 95 здивує малий розмір оновлень порівняно з тими, що пропонує Windows 11. Пакет критичних оновлень для цієї ОС «важить» лише 3,1 МБ, оновлення безпеки – 124 КБ. Одна з найбільших завантажень – DirectX 8a на 11,2 МБ. Для завершення оновлення може знадобитися кілька відвідувань сторінки та перезавантаження ПК.

Всі критичні оновлення для Windows 95, 98 та NT 4.0 доступні вже зараз, але деякі необов’язкові оновлення поки що не працюють. Наприклад, DX8.1 наразі не завантажується і не встановлюється в Windows 95, навіть якщо встановити відповідний прапорець. Служба оновлень для новіших ОС поки у розробці, за новинами можна стежити на форумі проєкту.

Джерело: Tom`s Hardware

Disqus Comments Loading...