Проспали — винуватьте Apple. «Тихі» будильники на iPhone полагодять через оновлення iOS після масових скарг

Опубликовал
Катерина Даньшина

Apple заявила, що працює над виправленням помилки на деяких iPhone, яка призвела до того, що будильники не відтворювали звук у встановлений час.

Вперше про проблему повідомили в шоу TODAY Show на NBC після того, як користувачі почали масово публікувати скарги в соцмережах. Невідомо, наскільки поширена помилка, однак вона стосується не всіх.

Apple не повідомила, коли саме надійде виправлення, однак сайт MacRumors припускає, що його можуть включити в майбутнє оновлення програмного забезпечення iOS 17.4.2 або iOS 17.5.

Онлайн-інтенсив "Causal Modeling — причини, наслідки та кореляція" від robot_dreams.
Опануйте розробку каузальних моделей на практиці з експертом Кремнієвої долини, щоб самостійно виконувати обчислення причинно-наслідковості мовою Python.
Приєднатись

Припускають, що проблема пов’язана з «Attention Aware» — параметром, що дозволяє пристрою контролювати увагу користувача. Наприклад, якщо власник iPhone дивиться на пристрій (це визначається через фронтальну камеру) — телефон може знизити гучність сповіщень. Ймовірно, на цей час опція працює помилково: аби вимкнути її, перейдіть до меню налаштувань і прокрутіть униз до «Face ID & Passcode».

Disqus Comments Loading...