Процесор Snapdragon X Elite для комп’ютерів підтримує дискретні відеокарти – роз’яснення Qualcomm

Опубликовал
Андрій Русанов

Процесори ARM приваблюють своєю ефективністю, а сучасні дискретні відеокарти відтворюють ігри з приголомшливою графікою та продуктивністю. Чи можна поєднати ці два світи у ПК? Досі цього не було, але Qualcomm відповідає ствердно, коли мова йде про новий чип Snapdragon X Elite.

Під час сесії запитань та відповідей з віцепрезидентом Qualcomm з обчислень Кедаром Кондапом та старшим директором з управління продуктами Нітіном Кумаром сайт SamMobile прямо запитав про це та отримав підтвердження сумісності процесора для ноутбуків та ПК Snapdragon X Elite та дискретних відеокарт сторонніх виробників.

За словами представників Qualcomm, попри наявність потужного графічного процесора Adreno у складі Snapdragon X Elite, на можливостях якого компанія робить наголос, Qualcomm не обмежує виробників у додаванні дискретної відеокарти та забезпечила відповідну сумісність.

Онлайн-курс "2D Animation" від Skvot.
Покроково та з фідбеком від лекторки увійдіть у 2D-анімацію через вивчення софтів, інструментів та створення кейсу у портфоліо.
Програма курсу та реєстрація

Ноутбуки з Snapdragon X Elite запропонують багато виробників протягом наступних кількох місяців. Але усі вони використовуватимуть вбудований GPU, моделей з окремими відеокартами треба буде зачекати якийсь час. Наразі комп’ютери на ARM, включно з Apple MacBook та iMac, не використовує дискретні графічні процесори.

Disqus Comments Loading...