Рубрики НовиниІгри

Призовий фонд The International 2023 — головного турніру Dota 2, наповнюється найгірше за декаду

Опубликовал
Юрій Орос

The International (TI) 2023, щорічний кіберспортивний турнір з Dota 2 від Valve, проходитиме в жовтні в три етапи, але з призовими відбувається щось дивне. Призовий фонд TI зростав щороку, але 2023 рік, схоже, запропонує професіоналам найнижчий призовий фонд за майже десятиліття.

Вболівальники збентежені тим, чому призовий фонд такий низький, передає GamePur. На момент публікації призовий фонд наповнився майже на 2,5 млн доларів. Груповий турнір TI відбудеться 12-16 жовтня онлайн. Далі гравці приїдуть до Сієтла та матимуть пройти плей-оф (20-23 жовтня), щоб потрапити до фіналу, який заплановано на 27-30 жовтня.

Призовий фонд першого The International у 2011 році склав 1,6 млн доларів, а рекордним став 2021, коли командам виплатили більш як 40 млн доларів. Починаючи з 2013 року, частина призового фонду The International формується через краудфандинг: напередодні турніру звичайні гравці в Dota 2 отримують змогу купити у внутрішньоігровому магазині спеціальний набір бонусів. Раніше це був Battle Pass, тепер ця можливість називається Compendium.

У гравців є можливість придбати стандартний компендіум за 7,5 долара, або ж покращений його варіант за 30 доларів. З цієї суми 25% наповнює призовий фонд. Проте цього року динаміка доволі слабенька, та є шанс, що The International 2023 стане найменш прибутковим для учасників за довгий час.

Disqus Comments Loading...