Рубрики НовиниКіно

«Пила Х» дебютувала в прокаті з вражаючими $29 млн — тоді як у 6 разів дорожчий «Творець‎» зібрав всього $32 млн

Опубликовал
Катерина Даньшина

Нова частина «‎Пили» отримала найкращі рецензії в історії франшизи (з 85% від критиків та 91% від глядачів на Rotten Tomatoes), підкріпивши успіх світовими зборами у розмірі $29 млн.

Для фільму з бюджетом у $13 млн — це вражаючий дебютний результат, хоча й не найкращий (рекорд все ще у «Пили III» 2006 року з $33 млн). Найгірше стартували спіноф 2021 року «Спіраль» ($8,7 млн) та «‎Пила 8» 2017 року ($16,6 млн).

Загалом франшиза, яка дебютувала у 2004 році, заробила понад $1 мільярд у світовому прокаті та є однією з найтриваліших серій фільмів жахів. «Пила Х» повертає історію до витоків та Джона Крамера (Тобін Белл) як головного персонажа. Ось наша рецензія:

Тим часом ще одна прем’єра вихідних, науково-фантастична драма Гарета Едвардса «Творець» з Джоном Девідом Вашингтоном у головній ролі, не виправдала прогнозів, заробивши всього $32 млн (при бюджеті $80 млн). Значну частину доходів ($18,2 млн) приніс саме міжнародний прокат (не враховуючи Китай, Японію та Корею), на який і покладають усі подальші надії.

Джерело: Variety, Collider

Disqus Comments Loading...