Razer Cobra Pro — бездротова миша з 10 програмованими кнопками та 5 профілями для перемикання на льоту

Опубликовал
Вадим Карпусь

Razer випустила нову ігрову мишу преміумкласу Cobra Pro з гнучкими параметрами налаштування та великою кількістю кнопок.

У верхній частині пристрою є 7 кнопок, ще розташовані збоку й 1 внизу – всього 10. Кожна кнопка повністю настроюється, і Razer виводить цю настройку на новий рівень. Cobra Pro зберігає 5 профілів і дозволяє миттєво перемикатися між параметрами налаштування відповідно до вибраної гри. Крім того, миша інтегрується з Razer Hypershift, що тимчасово додає додатковий набір функцій до кожної кнопки.

Ще в мишці є RGB підсвічування, що настроюється. Razer Cobra Pro може похвалитися 11 зонами Chroma RGB, що індивідуально адресуються. На вибір є майже 17 млн відтінків кольорів.

Онлайн-курс "Корпоративна культура" від Laba.
Як з нуля побудувати стабільну корпоративну культуру, систему внутрішньої комунікації та бренд роботодавця, з якими ви підвищите продуктивність команди, — пояснить HR-директор Work.ua.
Детальніше про курс

Новинка оснащена оптичним датчиком Focus Pro 30K та оптичними перемикачами нового покоління. Cobra Pro інтегрується із Razer Mouse Dock Pro (продається окремо), яка збільшує частоту опитування до 4000 Гц. Підключення до системи здійснюється через технологію HyperSpeed Wireless або Bluetooth. У першому випадку заряду батареї вистачає на 100 годин автономної роботи, у другому – на 170 годин. Для заряджання батареї в комплект постачання вмикається кабель USB-C.

Ціна Razer Cobra Pro складає $120. Також компанія пропонує більш доступний дротовий варіант з 8 кнопками Razer Cobra, що настроюються, за ціною $40.

Джерело: Engadget

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Вадим Карпусь