Рубрики НовиниСофт

Riot Games купує Wargaming Sydney – розробника ключових технологій для World of Tanks

Опубликовал
Вадим Карпусь

Розробник та видавець відео ігор Riot Games заявив про купівлю студії Wargaming Sydney. Це підрозділ кіпрської компанії Wargaming, найбільш відомої своїми іграми World of Tanks та World of Warships. Вартість угоди не розголошується.

Wargaming Sydney є однією з найбільших ігрових студій Австралії. Вона була заснована у 2002 році і спочатку мала назву BigWorld. 2012 року її купила компанія Wargaming. Студія займалася створенням інструментів розробки та іншої програмної архітектури, яка необхідна для розробки онлайн-ігор. Після придбання компанією Riot студія Wargaming Sydney буде перейменована на Riot Sydney і займеться допомогою у розробці таких ігор Riot, як Valorant та League of Legends.

Інші студії Wargaming не беруть участь у цій угоді. Компанія Wargaming збереже право власності на архітектуру ігрового програмного забезпечення BigWorld Technology та надалі використовуватиме її для своїх теперішніх проєктів.

Riot заявляє, що Riot Sydney стане ключовим учасником мережі студій розробки. Видавець «сподівається на зростання ігрової індустрії в Австралії» та «продовжить вивчати аналогічні можливості для додавання досвідчених талантів зі студій-ветеранів». Весь штат розробників Wargaming Sydney приєднається до Riot Sydney, а нинішня команда видавців залишиться частиною Wargaming. Співробітники відділу розробки продовжать роботу у своїх нинішніх офісах.

Джерело: The Verge

Disqus Comments Loading...