Рубрики НовиниІгри

Rise of the Ronin об’єднає механіки ігор Assassin Creed і Dark Souls – реліз очікується на початку 2024 року

Опубликовал
Вадим Карпусь

Очікується, що наступна гра Team NINJA – Rise of the Ronin – буде досить цікавим проєктом. На це натякає черговий витік інформації про гру та відповідні скріншоти.

Відповідно до витоку, рольова гра Rise of the Ronin поєднуватиме в собі механіки із серій Assassin’s Creed і Dark Souls, а також Ghost of Tsushima. Крім того, вона міститиме докладні описи предметів, які сприятимуть подальшому розвитку знань, кілька побічних квестів у стилі Ubisoft, різні налаштування складності, дерева навичок та технік, різні варіанти романтичних стосунків. Передбачені режими високої продуктивності та високої якості графіки. Крім того, гра не така далека від релізу – її вихід очікується в першому кварталі 2024 року, швидше за все, у березні.

Зазначимо, Rise of the Ronin – це майбутня рольова гра з відкритим світом, яку Team NINJA розробляє для консолей PlayStation 5. Її дія розгорнеться наприкінці XIX століття під час Бакумацу, останніх років періоду Едо. Сюжет розвиватиметься на тлі війни Босін між сьогунатом Токугава і фракціями, що протистоять йому, незадоволеними зрослим західним впливом, що розпочався після періоду Сакоку. Як очікується, герой зможе використовувати широкий спектр зброї, поширеної під час війни Босін, такої як катани та різні види вогнепальної зброї. Завдяки нелінійному сюжету гравець зможе робити вибір у ключові моменти, впливаючи на подальшу розповідь.

Джерело: wccftech

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Вадим Карпусь