Рубрики НовиниКіно

Серіал Fallout від Amazon офіційно продовжили на другий сезон

Опубликовал
Вадим Карпусь

Серіал Fallout, який лише нещодавно вийшов на Amazon Prime Video, вже отримав продовження на другий сезон. Цей анонс відбувся невдовзі після появи інформації про те, що другий сезон має отримати $25 млн податкових пільг через перенесення зйомок у штат Каліфорнія.

«Слава нашим неймовірно блискучим шоураннерам, Женеві та Грему, нашому чудовому акторському складу, Тодду та Джеймсу та всім легендам Bethesda, а також Джен, Вернону та чудовій команді Amazon за їхню неймовірну підтримку цього серіалу. Ми не можемо дочекатися, щоб знову підірвати світ», – заявили виконавчі продюсери Джонатан Нолан та Ліза Джой.

Серіал Fallout заснований на однойменній франшизі відеоігор. Його події розгортаються через 200 років після ядерного апокаліпсиса. Він розповідає про «лагідних мешканців розкішних радіаційних сховищ, які змушені повернутися до опроміненого пекла, що залишили їхні предки, і вражені виявленням неймовірно складного, радісно, дивного та надзвичайно жорстокого всесвіту, який чекає на них».

За версією Amazon, Fallout входить до трійки найпопулярніших серіалів на Prime Video та є найпопулярнішим телесеріалом на платформі з часів «Володаря перснів: Персні влади».

Онлайн- курс Java developer від Mate academy.
Закінчуйте курс Java developer та отримуйте першу роботу в IT! Навчатись зручно - курс онлайн та з гручким графіком. Допоможемо з працевлаштуванням!
Отримати знижку на курс

Серіал також виявилося популярним серед критиків, отримавши 94% рейтингу схвалення на Rotten Tomatoes. У своїй рецензії для ITC.UA Денис Федорук написав:

«Ще одна топова адаптація відеогри, яка має сподобатись багатьом шанувальникам Fallout. Дайте цій команді усі кришки світу з-під «Ядер-коли», щоб вони хутчіш приступили до другого сезону».

Джерело: Variety

Disqus Comments Loading...