Рубрики НовиниWTF

Штучний інтелект WhatsApp додає зброю на згенеровані стикери по запиту «Палестина»

Опубликовал
Юрій Орос

У WhatsApp від Meta користувачі можуть створювати наліпки, даючи підказки штучному інтелекту. Проте у відповідь на запит зі словом «Палестина» часто генерується картинка зі зброєю, передає The Guardian.

Якщо попросити згенерувати аналогічну наліпку (стикер) про Ізраїль, навіть про його армію, то зброя не з’являється. Можна зробити висновок, що так штучний інтелект бачить різницю між демократичною державою та наразі найвідомішою частиною так званої «Палестини» — анклаву в Секторі Гази, який контролюється (та великою мірою підтримується) терористичною організацією ХАМАС, в якому дітей виховують так, що найбільша мрія їхнього життя — взяти в руки зброю та піти вбивати ізраїльтян у прагненні найбільшої цілі — знищення Ізраїля.

Речник Meta Кевін МакАлістер повідомив The Verge, що компанія працює над розв’язанням цієї проблеми, додавши, що Meta «продовжуватиме вдосконалювати ці функції в міру їхнього розвитку і збільшення кількості людей, які діляться своїми відгуками».

Онлайн-курс Бізнес-аналіз. Basic Level від Ithillel.
В ході курсу студенти навчаться техніці збору і аналізу вимог, документуванню та управлінню документацією, управлінню ризиками та змінами, а також навчаться моделювати процеси і прототипуванню.
Приєднатися
Disqus Comments Loading...