Starlink запустив послугу «Портативність» для підключення інтернет-терміналів на автомобілях — за додаткові $25 щомісяця

Космічний інтернет від компанії Starlink зробили мобільним із впровадженням нової функції «Портативність». Тепер абоненти Starlink можуть брати антену в будь-яке місце, де є інтернет-покриття, що дає можливість підключення в місцях, які швидше за все ніколи не будуть охоплені 5G-зв’язком.

Гендиректор SpaceX Ілон Маск заявив одному із щасливих користувачів: «Starlink – це приголомшливе рішення для автофургонів, кемпінгів та підключення далеко від міст».

Starlink офіційно не підтримує використання антен під час водіння, але стверджується, що вже працюють над рішенням для автомобілів, що рухаються. Маск писав у Твіттері про роботу над енергоефективністю, дозволяючи підключати станцію до автоприкурювача 12 В та підтримувати передачу сигналу. Такі адаптери вже тестували в Україні.

Споживання енергії є головним фактором, коли ви зупиняєтеся на нічліг та живете користуючись акумулятором автомобіля. Станція Starlink споживає 60-70 Вт, що є поліпшенням проти 80-100 Вт, які вона споживала лише рік тому.

Starlink додає, що ця послуга може не дати тих швидкостей, які одержують користувачі за зареєстрованими адресами обслуговування.

«Коли ви переносите Starlink на нове місце, такий розподіл пріоритетів може призвести до погіршення якості обслуговування, особливо в періоди пікового навантаження або перевантаження мережі».

Starlink

Клієнти космічного інтернету вже можуть додати послугу на сторінці облікового запису і відразу активувати її. Це обійдеться в додаткові $25 щомісяця, крім щомісячної підписки, що стартує від $110 та одноразової купівлі комплекту Starlink за $599.

Джерело: The Verge

Disqus Comments Loading...