Studio Ghibli у співпраці з Lucasfilm випустила намальовану вручну короткометражку Discover Zen – Grogu and Dust Bunnies

Відома анімаційна компанія Studio Ghibli офіційно підтвердила свій новий проєкт, пов’язаний із всесвітом Star Wars, який був анонсований кілька днів тому. Він отримав назву Discover Zen – Grogu and Dust Bunnies, а прем’єра відбулася 12 листопада на сервісі Disney+.

Мультфільм Discover Zen – Grogu and Dust Bunnies описується як намальована вручну анімація. Він присвячений Грогу із серіалу «Мандалорець», а також включає знайомих персонажів Dust Bunnies із багатьох робіт Ghibli. Тривалість короткометражки складає близько 3 хвилин.

Це не перша спроба Lucasfilm зайнятися японською анімацією. Перший сезон Star Wars Visions, антології за участю відомих імен в аніме, дебютував на Disney+ минулого року.

«Ми хотіли продемонструвати різні японські студії, а не лише гігантів індустрії, – сказала продюсер Visions Канако Ширасакі у 2021 році. — Ми хотіли обрати студії з різним досвідом, які хотіли розповідати різні історії у різних стилях».

Нині на підході вже другий сезон Star Wars Visions. Поки немає відомостей про те, чи планують Disney та Studio Ghibli спільно працювати над масштабнішими проєктами.

Джерело: The Verge

Disqus Comments Loading...