Рубрики Новини

Створено онлайн-карту з адресами військових рф, які вбивали та мародерили у Бучі

Опубликовал
Володимир Скрипін

Користувачі створили спеціальну онлайн-карту, де можна переглядати адреси військових рф, відповідальних за звірства у Бучі. Вона має дуже влучну назву  — Where do orcs come from? («Звідки приходять орки?») та доступна ось за цим посиланням.

Одним з перших на карту звернув увагу український журналіст Андрій Цаплієнко. У своєму телеграмі він розповів, що інструмент створили автори з Естонії на базі відкритого API Google Maps. Вони використали відкриті дані української розвідки про місце видачі паспортів військових на базі інформації ГУР МО України про військовослужбовців 64 окремої мотострілецької бригади 35-ї армії.

Раніше Telegram-канал «Беларускі Гаюн», який відстежує переміщення техніки в білорусі, опублікував персональні дані військових з росії, які через офіс кур’єрської служби  СДЕК у Мозирі відправляли награбовані в Україні речі. Водночас консалтингова агенція Molfar ідентифікувала родичів військових рф, які влаштували геноцид українців у Бучі, а опубліковані скриншоти діалогів у соцмережах та записи розмов з ними лише підтверджують, що всі вони повністю підтримують дії російських вбивць.

Disqus Comments Loading...