Технічна підтримка Microsoft Windows «засвітила» 16 не анонсованих процесорів Intel Core 13-го покоління

На вебсайт Microsoft, присвяченому операційній системі Windows 11 з оновленням 22H2, можна знайти довгий список підтримуваних процесорів Intel. У цьому списку представлені й нові процесори Raptor Lake серії K і багато ще не випущених CPU.

На вебсайт перелічені сумісні з Windows 11 22H2 процесори. Відомо, що для повної сумісності потрібна підтримка TPM та UEFI Secure Boot, тому старіші процесори не включені до списку. Проте тут є деякі чипи 8-го покоління, 9-ї, 10-ї, 11-ї та 12-ї серій. Тут також можна знайти процесори 13-го покоління, включаючи моделі, які Intel ще не анонсовані офіційно.

Цей список багато в чому збігатися з більш раннім витоком від виробника Gigabyte. Доступно небагато даних про процесори – Intel ще не підтвердила жодну з нових моделей, специфікації залишаються невідомими, як і дата випуску з ціною.

Сайт VideoCardz опублікував таблицю відомих даних процесорів Raptor Lake, однак у ньому досить багато прогалин. Імовірно, Intel випустить 16 моделей, що залишилися, до кінця цього або початку наступного року. Запуск також має супроводжуватися дешевшими материнськими платами 700-ї серії.

 

Disqus Comments Loading...