Tesla Ілона Маска, Blocks Джека Дорсі та Blockstream об’єдналися для майнінгу біткойнів на сонячній енергії (з використанням сховища Megapack)

Компанія Tesla Ілона Маска, Blocks Джека Дорсі та Blockstream оголосили про співпрацю в рамках створення майнінг-ферми в Техасі, яку живитиме вдень сонячна електростанція потужністю 3,8 МВт і система Megapack потужністю 12 МВтч вночі (це масштабний акумулятор енергії).
Співзасновник і генеральний директор Blockstream Адам Бек, британський криптограф і член команди «шифропанків», повідомив CNBC у кулуарах конференції Bitcoin 2022 у Майамі, що об’єкт спроектований як доказ концепції існування масштабної криптоферми, що на 100% працює на відновлюваній енергії.

«Людям подобається обговорювати різні фактори, пов’язані з майнінгом біткойнів. Ми подумали, давайте просто доведемо», — сказав він.

У біткоін-ферми буде загальнодоступна панель інструментів, на якій відображатимуться показники продуктивності проекту в режимі реального часу, включаючи вихідну потужність і загальну кількість добутих біткойнів. Вона має бути доступна цілодобово з будь-якого браузера, заявили у Blockstream.

Комбінація фотогальваніки Tesla та акумуляторного обладнання Megapack забезпечить продуктивність 30 петахешів за секунду. Blockstream надасть інфраструктуру для майнінгу, поділиться досвідом та контролюватиме об’єкт, завершення будівництва якого заплановано на кінець цього року.

У березні гендиректор Tesla Ілон Маск став власником 9,2% акцій Twitter, після чого додали кнопку редагування. У квітні він повідомив, що не збирається входити до ради директорів.

Disqus Comments Loading...