Tesla “відкликає” понад 321 тис. автомобілів через програмний збій у роботі задніх ліхтарів

Як повідомляє Reuters, компанія Tesla відкликає понад 321 тис. електромобілів через програмний збій, в результаті якого задні ліхтарі на деяких автомобілях працюють неправильно. Як свідчить заява, подана в Національну адміністрацію безпеки дорожнього руху США, відкликання поширюється на деякі автомобілі Model 3 2023 року та Model Y з 2020 по 2023 рік.

Tesla повідомляє, що задні ліхтарі з однієї або обох сторін автомобіля можуть «переривчасто загорятися» через проблему, «яка може призвести до помилкового виявлення несправності під час процесу пробудження автомобіля». NHTSA заявляє, що це може збільшити ризик зіткнення в темних умовах.

Зазначається, що Tesla не отримувала жодних повідомлень про травми чи аварії, пов’язані з цією проблемою. Як і в більшості випадків із відкликанням автомобілів компанія Tesla розв’язує цю проблему за допомогою бездротового оновлення програмного забезпечення.

Це вже 19-е відкликання електромобілів Tesla цього року. Тижнем раніше компанія відкликала майже 30 тис. автомобілів Model X через проблему, яка могла призвести до неправильного спрацювання подушки безпеки переднього пасажира при зіткненнях на «низькій швидкості». Це могло призвести до травм, якщо на передньому сидінні була маленька дитина.

Джерело: The Verge

Disqus Comments Loading...