Рубрики НовиниКіно

Трейлер 4 сезону «Справжнього детективу» — вмерзлі тіла, таємничі спіралі та Джоді Фостер

Опубликовал
Юрій Орос

Кримінальний серіал-антологія «Справжній детектив» (True Detective) повертається з підзаголовком Night Country. У четвертому сезоні за справу візьметься детектив Ліз Денверс у виконанні Джоді Фостер та розслідуватиме загадкову появу тіл в льодах Аляски.

Героїні Фостер допомагатиме Калі Рейс у ролі Еванджелін Наварро. Схоже у них є історія суперечок, та якісь скелети в шафі, проте треба примиритися для загальної справи. В сезоні будуть і народні заворушення разом із тиском чиновників міста Енніс задля «прискорення» розслідування.

Загалом серіал розповість історію 8 людей на арктичній дослідницькій станції Цалал. Їх знаходять вмерзлими в лід. Шоуранером сезону виступить Ісса Лопес, а акторський склад доповнять Фінн Беннетт, Фіона Шоу, Крістофер Еклстон, Ізабелла Стар ЛаБланк і Джон Гокс. Метью МакКонахі, Вуді Гаррельсон, Кері Фукунага виступлять виконавчими продюсерами разом з Фостер.

Онлайн курс з промт інжинірингу та ефективної роботи з ШІ від Powercode academy.
Курс-інтенсив для отримання навичок роботи з ChatGPT та іншими інструментами ШІ для професійних та особистих задач, котрі допоможуть як новачку, так і професіоналу.
Записатися на курс

True Detective: Night Country з’явиться на стримінгу (HBO) Max 14 січня 2024 року.

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Юрій Орос