Титанові iPhone 15 Pro можуть «тимчасово» змінювати колір під впливом жиру з пальців. Apple радить користуватися серветкою

Опубликовал
Вадим Карпусь

Apple оновила документацію підтримки та прояснила ситуацію зі смартфонами iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max з титановими рамками, які збирають відбитки та змінюють колір. Компанія з Купертіно зазначає, що це не постійний стан, оскільки відбитки пальців можна стерти, щоб відновити первісний вигляд ─ як і на будь-якому іншому iPhone.

Нагадаємо, у серії iPhone 15 Pro компанія Apple вперше почала використовувати рамку, виготовлену з титану. Це дозволило зменшити масу пристрою. В результаті флагманські iPhone 2023 важать менше, ніж їхні попередники iPhone 14 Pro й Pro Max. Однак це породило нову проблему – зміну кольору корпусу.

Фото моделей iPhone 15 Pro з видимими відбитками пальців на титановій рамці почали з’являтися в соціальних мережах з моменту анонсу пристрою. Але в Apple кажуть, що покупцям не слід турбуватися про незворотні ушкодження.

«У випадку iPhone 15 Pro й iPhone 15 Pro Max жир зі шкіри може тимчасово змінити колір зовнішньої рамки», – говорить Apple. «Протираючи iPhone м’якою, злегка вологою тканиною без ворсу, ви відновите його первісний вигляд».

 

Disqus Comments Loading...